Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NaumovKiril avatar NaumovKiril 2 Точки

Въпроса за финалния проект с клоуна(към преподавателя).

Здравейте,

аз имам желание да вкарам клоуна с цялата околна среда в Unreal Engine, съответно в Maya ще  направя walk cycle, idle и jump анимации, които ще използвам в engine-a. Клоуна ще може да се разхожда из цирка(околната среда) с бутоните W,A,S и D , точно като в компютърна игра и предвиждам и да скача със space.

Възможно ли е да се опитам да направя това за финален проект?

Благодаря.

Тагове:
0
3D Animation 17/01/2018 16:51:26
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки
Best Answer

Да възможно е, даже още по-добре. Това ще бъде материала в следващите курсове.

Разбира се анимацията в сегашният проект трябва да се направи на ръка, което е и част от уменията, които трябва да придобиете. Ако ползвате game engine предполагам, че ще използвате готови анимационни библиотеки, така че това ще е за сметка на Вашата анимационна опитност.

Що се касае до оценката, няма да има проблем стига да е направено качествено.

 

 

Успех!

Димитри

0
NaumovKiril avatar NaumovKiril 2 Точки

Анимациите ще направя в Maya на ръка, както съм споменал и при задаването на въпроса, все пак това е основното - анимация.  Един цикъл - Walk cycle, Idle(в случаите, когато персонажа стои неподвижен) и Jump анимация. Започнал съм ги, почти готови са, после остава да се справя с Unreal Engine.

Благодаря за бързия отговор!

 

0
19/01/2018 02:09:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.