Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Завършване на курса "Личностни и екипни умения"

Колеги,

Курсът "Team Work and Personal Skills" (випуск май 2014) завършва на 7 септември (неделя).

Кърсът не е задължителен за продължаане към ниво #2, но е задължителен за успешно завършване на СофтУни.

Оценяването в курса е на базата на 4 домашни:

  • Създаване на собствен блог
  • Създаване на GitHub профил
  • Изготвяне на CV
  • Писане на cover letter

Удължили сме сроковете за тези 4 домашни до неделя (7 септември): https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/6.

Който има желание да завърши курса успешно, има възможност да предаде липсващите му домашни до неделя. Оценки очаквайте следващата седмица.

18
Teamwork and Personal Skills 02/09/2014 15:44:52
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Мисля, че беше споменато, че блогът не е задължителен тъй като някои хора не обичат да пишат в блогове?

6
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Предлагам да пускаме с 3 от 4 домашни. Така ще може да минете и без блог.

10
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

"Кърсът не е задължителен за продължаане към ниво #2, но е задължителен за успешно завършване на СофтУни."

И това и задължителното правене на блог (което все пак съм направил, но не е там въпроса) се разминават с първоначалната информация, която беше получена. 

Тоест сега ако не напиша CV и Cover Letter не мога да завърша СофтУни -> съм негоден за софтуерен инженер според системата. Нещо не е ли странно, нали с цел се водеше изборен?

Останахме с впечатлението (съжалявам ако съм само аз и дрънкам глупости), че просто ще дава бонус към крайното класиране.

12
gudov avatar gudov 274 Точки

Като цяло всеки е писъл CV и cover letter за да кандидатства в SoftUni. Мисля, че няма и човек, който да няма профил в GitHub. Дори и човек, който не е карал курса при това положение би го завършил...

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ако направим курсът избирателен, ще стане като със семинарите: ще идват 20-30 души и накрая хората ще се провалят по интервютата точно защото не могат да си направят CV-то и не знаят какво е cover letter.

Курсът не е задължителен за взимане на професия, както и за почване на работа, но не искам да го правим избирателен. По изключение ще може да завършите и без него, ако имате топ резултати.

14
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Не ми отваря линка с курса, а и не го намирам в менюто Обучения.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Кликваш на Обучения - Курсове. Отварят ти се всички курсове - от тях си избираш съответния курс и виждаш всички инстанции на курса - минали и текущи. Ето конкретно на този курс:

https://softuni.bg/courses/teamwork-and-personal-skills/

2
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Аха мерси :)

П.С А кога ще е активно плащането за следващото ниво( Ниво №2 ) ?

0
07/09/2014 14:55:45
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Когато излязат и официалните резултати от поправките - предполагам още утре.

0
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки

Ако някой е решил, че няма възможност да завърши курса сега, кога ще може да се качат тези домашни отново?Тоест кога е "поправката", и какво представлява тя?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами ней-лесно ще е да те запишем със следващия випуск в оналйн форма. Пиши на info@softuni.bg.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.