Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5296 Точки

Завършване на курса "Личностни и екипни умения"

Колеги,

Курсът "Team Work and Personal Skills" (випуск май 2014) завършва на 7 септември (неделя).

Кърсът не е задължителен за продължаане към ниво #2, но е задължителен за успешно завършване на СофтУни.

Оценяването в курса е на базата на 4 домашни:

• Създаване на собствен блог
  • Създаване на GitHub профил
  • Изготвяне на CV
  • Писане на cover letter

Удължили сме сроковете за тези 4 домашни до неделя (7 септември): https://softuni.bg/trainings/coursesinstances/details/6.

Който има желание да завърши курса успешно, има възможност да предаде липсващите му домашни до неделя. Оценки очаквайте следващата седмица.

18
Teamwork and Personal Skills 02/09/2014 15:44:52
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Мисля, че беше споменато, че блогът не е задължителен тъй като някои хора не обичат да пишат в блогове?

6

Предлагам да пускаме с 3 от 4 домашни. Така ще може да минете и без блог.

10
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

"Кърсът не е задължителен за продължаане към ниво #2, но е задължителен за успешно завършване на СофтУни."

И това и задължителното правене на блог (което все пак съм направил, но не е там въпроса) се разминават с първоначалната информация, която беше получена. 

Тоест сега ако не напиша CV и Cover Letter не мога да завърша СофтУни -> съм негоден за софтуерен инженер според системата. Нещо не е ли странно, нали с цел се водеше изборен?

Останахме с впечатлението (съжалявам ако съм само аз и дрънкам глупости), че просто ще дава бонус към крайното класиране.

12
gudov avatar gudov 274 Точки

Като цяло всеки е писъл CV и cover letter за да кандидатства в SoftUni. Мисля, че няма и човек, който да няма профил в GitHub. Дори и човек, който не е карал курса при това положение би го завършил...

2

Ако направим курсът избирателен, ще стане като със семинарите: ще идват 20-30 души и накрая хората ще се провалят по интервютата точно защото не могат да си направят CV-то и не знаят какво е cover letter.

Курсът не е задължителен за взимане на професия, както и за почване на работа, но не искам да го правим избирателен. По изключение ще може да завършите и без него, ако имате топ резултати.

14
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Не ми отваря линка с курса, а и не го намирам в менюто Обучения.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Кликваш на Обучения - Курсове. Отварят ти се всички курсове - от тях си избираш съответния курс и виждаш всички инстанции на курса - минали и текущи. Ето конкретно на този курс:

https://softuni.bg/courses/teamwork-and-personal-skills/

2
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Аха мерси :)

П.С А кога ще е активно плащането за следващото ниво( Ниво №2 ) ?

0
07/09/2014 14:55:45
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

Когато излязат и официалните резултати от поправките - предполагам още утре.

0
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки

Ако някой е решил, че няма възможност да завърши курса сега, кога ще може да се качат тези домашни отново?Тоест кога е "поправката", и какво представлява тя?

0

Ами ней-лесно ще е да те запишем със следващия випуск в оналйн форма. Пиши на info@softuni.bg.

0