Loading...
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

Judge система?

Здравейте!

Имам едно въпросче отностно джъдж системата ... ами качих си днеска едно от домашните и бях направил грешка, съответно получих 0 точки. После го поправих и го качих отново, но пак получих 0 точки ... някой може ли да ми каже защо така се получава и нормално ли е :) Мерси предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

За да можем да ти отговорим е хубаво да дадеш код в pastebin.com, например и коя е задачата, или по - добре линк към Judje за нея. Щом имаш 0 т, нещо е пропуснато :)

1
18/01/2018 13:07:46
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Зависи каква точно е грешката. Най-добре е да дадеш кода и да кажеш коя точно е задачата.

1
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Ами най вероятно не ти е вярно домашното, в условието имаш два примерни входа но те не се включват в тестовете които дават точки, и често се случва задачата да тръгва с тях но да е грешна и да получаваш нула, и по принцип щеше да е хубаво да качиш кода и да кажеш коя е задачата за да се види дали нямаш грешка че така само се гадае.

1
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Greetings
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            Console.Write("Enter Your Name: ");
            var name = Console.ReadLine();
            Console.WriteLine("Hello, {0}!", name);
        }
    }
}

 

това е задачката ... вместо var name бях сложил string name и ми даде 0 точки, иначе се изпълняваше. После я преписах от до и пак ми даде 0 и като цяло си мислех, че кача ли грешна задача нямам право на поправка ... това е преписаното решение и ми дава 0 точки на него ... 

0
inkarnasion avatar inkarnasion 278 Точки

Много ясно че ще ти дава 0 точки, махни реда с " Enter Your Name" и ще ти даде 100/100 този ред не е в теста на Джъдж  и за това ти гърми. Да останат само var name, и изписването.

2
18/01/2018 13:41:54
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

Благодаря! Сега вече е ок!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.