Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dannyboyukliev avatar dannyboyukliev 15 Точки

Кога се записваме за допълнително обучение в университет-партньор?

Аз съм записан с онлайн формата на обучение в СофтУни и започвам от днес Java Basics. Все пак за мен е важно да добия някаква диплома и си мислих, че, за да се запиша за някой университет-партньор, трябва да го направя чак след тези две години на обучение в СофтУни. Днес попрегледах някои постове във форума и останах малко объркан. Въпроса ми е: кога трябва да се запиша в някой от тези ВУЗ-ове и дали не съм пропуснал вече срока?

0
Въпроси за SoftUni
Anonymous:
На въпроса е отговорено.
dannyboyukliev avatar dannyboyukliev 15 Точки

OK, намерих удовлетворяващ отговор в новината за обявяването на партньорството на СофтУни с Бургаски Свободен Университет:

"За да заявите желанието си да се обучавате в БСУ или друг университет-партньор, трябва да сте преминали успешно приемен изпит и да сте се записали/заплатили за ниво #1. През първата седмица на септември, всички нови студенти отвипуск Септември 2014 ще получат повече информация по мейла и ще могат да се запишат за университет-партньор.Краен срок за заявяване на това желание е краят на ниво #1."

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.