Профил
Loading...
+ Нов въпрос
Mario.Georgiev avatar Mario.Georgiev 9 Точки

Tech Modulе

Здравейте , 

Бих искъл да попитам ,ако някой има инфо кога ще станат известни групите за Tech Modulе.Имам предвид кой в коя група е разпределен .?

Също така някой знае ли защо не изписва кой в коя група е разпределен още при самото гласуване . Много ли е трудно за направяне или ... ?

Все пак утре започва курса а все още не знаем кога трябва да отидем frown . 

Благодария предварително .

Поздрави ,

Марио

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
KeepCoding avatar KeepCoding 553 Точки

"Активно е записването за група за Tech Module - януари 2018. Избора си можете да направите като попълните тази анкета до 21 януари (неделя), 23:59 часа..."
Предполагам, че след като изтече срокът за записване на група ще бъдат изпратени мейли за кой в коя група е.
Първият въпрос малко не го разбрах. Искаш да видиш всички участници в някоя група? Ако имаш някой познат от Basics, просто си го питай в коя група е разпределен, когато си дойде времето. 
И моля те колега, интервал се слага след препинателен знак, а не преди, когато пишеш с клавиатура.

0
21/01/2018 19:02:32

Благодария за отговора .Първия въпрос беше свързан с това как да знам в коя група съм все пак курса е утре .А аз все още не знам , а и няма как да си направия сметката, тъй като след попълването на анкетата не се вижда колко човека има записани за дадена група . 

Благодаря за съвета за правописа .Извинявам се ако съм допуснал някоя правописна грешка пак .

Бих се радвал на отговори и на тези въпроси .

Благодария предварително .

Поздрави , 

Марио 

0

Здравейте ,

Има ли някакви новини.Обучението започва след няколко часа , а още не знаем кой в коя група е . 

Благодаря .

Поздрави ,

Марио 

0
Emilves avatar Emilves 17 Точки
  • Група 1 - занятията ще се провеждат четири пъти седмично: лекции - всеки вторник и четвъртък от 13:30 до 17:30 часа, упражнения - всеки понеделник и сряда от 13:30 до 17:30 часа, в зала Open Source Lab;

Според мейла лекциите са вторник и четвъртък, а от програмата излиза, че днес има лекция, може ли мялко разяснение? 

И защо всичко се прави буквално в последния момент - програмата излиза два часа преди началото на първото обучение, това нормално ли е??? indecision

0
dzhaner avatar dzhaner 0 Точки

Програмата беше качена преди 1-2 седмици (програмата за втората част също).

0
22/01/2018 14:08:05