Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
viliqn avatar viliqn 1 Точки

Prgorramin Fundamentals януари 2018

Здравейте ! Записан съм в онлайн форма на обучение за този курс и преглеждайки темите, които ще разглеждаме ми направи впечетление, че езикът , с който ще работим е С#. Въпросът ми е следния: Наистина ли курсът ще протече базиран на С#, и ако отговорът е "да" има ли опции за Java ?

Благодаря !

Тагове:
0
Technology Fundamentals 22/01/2018 12:58:01
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 584 Точки

Опция за Java няма (или поне доколкото аз знам), но няма страшно, първите няколко занятия са нещо като въведителни точно за хора, които не са били на C#, за да могат да хванат синтаксиса

0
BozhidarBozhilov avatar BozhidarBozhilov 8 Точки

Може да решаваш задачите на Java, но не всеки път в лекциите се обяснява за Java, не знам защо. Като цяло се набляга на C#, но лично аз си решавам на Java.

0
viliqn avatar viliqn 1 Точки

Ясно, благодаря за отговорите. Малко се обнадеждих, понеже взех Basics-a c Java и като цяло този език ми е по- приятен.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 953 Точки

Ако искаш и на js php python си пиши фундаменталс просто лекциите са основн C# и малко java показват но сега като промениха басик курсове може и това да са сменили. А реално C# и javа са много близки и с# e по-опростен и лесен за писане,макар че с 1.9 и java тръгнаха по техния път.

0
22/01/2018 15:39:27