Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vaeran avatar Vaeran -4 Точки

Проект мнения

Здравейте ,искам да попитам какво ви е мнението за този мои мини проект начинаещ съм и това съм го направил с доста помощ от видеа и форуми имам ли някакъв шанс за започване на стаж според това което съм сътворил :)? Мерси предварително:

https://jsfiddle.net/Vaeran/8y5996rw/

Тагове:
1
Programming Basics
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Изглежда добре, но е още в начално ниво. Един от проблемите е, че всичко е frond end и лесно могат да се проверят отговорите - нужен ти е back end, както и CSS, за да изглежда по-добре. Завършен, проектът може да покаже някакви базови знания.

1
Vaeran avatar Vaeran -4 Точки

Благодаря за отговора да идеята ми е като потребителя цъкне някакъв отгово и натисне бутона верния отговор да се оцвети в зелено но незнам точно как да го направя за бутона ще използвам фунцкия но незнам тоно как би станало идеята с текста може би да дам на параграфите ID после да ползвам getElementByID във функцията и да го оцвета .

0
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

Пробването е пътят към успеха , за мини проект е много добре за начално ниво бих казал , че му трябва CSS  и ще е по добре , но и така е добре , важното е да се учиш , да пробваш , като сгрешиш да не се отказваш , упоритата работата и учене са пътя към успеха ! Успех и на теб също

0
Vaeran avatar Vaeran -4 Точки

Благодаря и на теб успех!

0
Vaeran avatar Vaeran -4 Точки

А този формуляр какво мислите? https://jsfiddle.net/Vaeran/822aLwvj/?

0
todor0912 avatar todor0912 35 Точки

Пак е добре за начално ниво само може да махнеш разтоянието от put your.... защото има един space :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.