Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

Единна фейсбук група само за резултати от изпити

Дали има възможност да се създаде група, в която да се оповестяват, излезнали резултати от конкретен изпит? Групата да е само за резултати  от изпити и когато има резултати от даден изпит в софтуни, независимо кой, да се напише, че са излезнали от съответния преподавателя/помощник лектор/асистент и т.н. Би била от голяма помощ на всички, особено за тези, които повтарят модули и по някаква причина не членуват в групата на текущия курс/модул. Виждам как стават разминавания, когато си платиш поправка от минала инстанция и накрая се оказва, че не са ти нанесли резултата. Поне ако има такава група, след публикуване на съобщение за резултати, ще сме наясно да си погледем студентското състояние и ако нямаме оценка да се свържем с  администрацията, а не да ги тероризираме през ден.

Тагове:
kgyorev avatar kgyorev -10 Точки

И аз имам същият проблем. Днес разбрах че колегите от редовната инстанция имат оценка от поправката а аз нямам.

Според мен спокойно могат да го направят с оведмление по емайл но може би не искат за да има по-голяма посещаемост на сайта. Да отваряш през няколко часа за да видиш дали има оценки.

1
Pand0ra avatar Pand0ra 42 Точки

това с имейла също е добра идея

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Най-добре е да участваш в новите ф.б. групи и оттам да се информираш. Това участие ти позволява и да си в час с изискванията за курса, съответно изпита. Всеки курс има свой специфики. Но ненанасянето на оценки след като си записан/а отново за даден курс е много странно и бих казал непрофесионално.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.