Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Valleri avatar Valleri 304 Точки

[Technical Issue] PHP Exam - 31 April - Semantic HTML

Ще ми обясните ли от къде идва разликата в входните и изходните данни на седми тест и по-точно от къде се появяват новите редове и как изчезва 'html' на първия ред. Ето разликите: http://pastebin.com/z7EeymM6
Входните данни съм декодирал онлайн, но попринцип дори да има грешка при декодиране или копиране и пействане, би трябвало да няма празни редове по условие.
Ето го и кода ми: http://pastebin.com/EHh0GND6

Тагове:
0
PHP Web Development Basics
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Има си празни редове в инпута. Провери ето тук URL Decode. A html-a ти е просто името на формата в query стринга. А иначе според условието: " Each line from the input holds either HTML opening tag or HTML closing tag or HTML text content." Празното пространство се води като съдържание smile На мен ми гърмеше последно с пети тест заради вътрешните спейсове, които са повече от един. В крайна сметка се получи ето това Semantic HTML, което е много далеч от това, което написах на изпита yell

1
03/09/2014 18:04:26
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Леле много съм изтрещял, трябва да намаля количеството задачи на ден : )) Мерси много, мен!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.