Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dankina12 avatar dankina12 10 Точки

11 Март 2018 - Изпит (Programming Basics)

Здравейте , имам въпрос към изпита който предстой.Тъй като последният изпит през 7 януари се проведе онлайн.Та въпроса ми е дали и този изпит ще се проведе онлайн.

Благодаря!

Тагове:
0
Programming Basics
TodorovP avatar TodorovP 177 Точки
Best Answer

Да, имаше отговор в една от последните лекции, че ще е така.

0
dankina12 avatar dankina12 10 Точки

Благодаря ти за бързия отговор!

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте dankina12,

Занапред, всички изпити по Programming Basics ще се провеждат онлайн.

Поздрави,

Митко

0
SimeonVSimeonov avatar SimeonVSimeonov 1 Точки

Здравейте 

Искам да се запиша за повишаване на оценката. Въпроса ми е трябва ли да се запиша пак за целия модул или мога по някакъв начин да се запиша само за изпита?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

20 лева е поправката,може да се явяваш колкото пъти искаш остава най-високата изкарана оценка :Д

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,
 
Всяка поправителна/повишителна сесия, се заплаща с такса от 20 лв. Може да се явите толкова пъти, колкото желаете до достигане на желаната оценка на съответната дата.

Поздрави,

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.