Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

домашни Programming basics C#

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/152#15   до сега пращах домашните си на този линк и немога да разбера дали това точно е за домашните или е само практис. А и ако съм направил някое домашно в срок от една седмица и после реша да пререша задачата по друг начин и го пратя пак счита ли се все едно съм закъснял или ми се зачита това което съм си пратил в срока :) 

0
Programming Basics with C# 28/01/2018 12:19:03
AlexSpasov avatar AlexSpasov 12 Точки

Здравей, домашните се зачитат за успешно изпратени, когато си ги събмитнал в режим "Compete".

Ако си изпратил новото си решение в режим "Practice", а старото в срок (в режим "Compete") ще се зачете старото.

Ако изпратиш примерно 50 решения на една и съща задача в режим "Compete" ще ти се зачете най-високия резултат за домашната работа.

Режима "Practice" е за упражнение върху задачите и събмитите там не се зачитат към домашната ти работа.

Поздрави,

0
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

О.о кофти за мен :) а може ли да ми пратиш линк къде да ги пращам аджеба тея домашни, защото където и да кликна се на практис май ми излизат ... 

0
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки
а и не разбрах ... примерно пращам домашно на контест имам 100 точки и го пращам в срока ... послер решавам да пререша задачата обаче пак я пращам на конетст обаче след срока, но след като преди това съм пратил в срока и съм получил 100 точки ... тогава коя задача ми се зачита ? или просто да пращам на практис :)
0
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

а сега май видях че за програминг базикс е само практис ... няма контест компийт и такива неща ... ама не съм много сигурен все още така че някой ако знае ...

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

За basics няма значение просто трябва да ги предадеш и ще се зачетат.

Там няма compete.

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Освен ако няма някакви промени но аз го карах скоро и беше така но за да бъдеш 100процента сигурен попитаи този които води лекциите.

0
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

да така ще направя днеска че съм онлайн форма ... ама се шашнах първоначално защото все пак исках да взема бонус точки за изпита ако има такива :)

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Би трябвало да има при нас бяха 10 процента.

Което не е много но пак може да ти помогне.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.