Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
IvanTs avatar IvanTs 4 Точки

домашни Programming basics C#

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/152#15   до сега пращах домашните си на този линк и немога да разбера дали това точно е за домашните или е само практис. А и ако съм направил някое домашно в срок от една седмица и после реша да пререша задачата по друг начин и го пратя пак счита ли се все едно съм закъснял или ми се зачита това което съм си пратил в срока :) 

0
Programming Basics with C# 28/01/2018 12:19:03
AlexSpasov avatar AlexSpasov 12 Точки

Здравей, домашните се зачитат за успешно изпратени, когато си ги събмитнал в режим "Compete".

Ако си изпратил новото си решение в режим "Practice", а старото в срок (в режим "Compete") ще се зачете старото.

Ако изпратиш примерно 50 решения на една и съща задача в режим "Compete" ще ти се зачете най-високия резултат за домашната работа.

Режима "Practice" е за упражнение върху задачите и събмитите там не се зачитат към домашната ти работа.

Поздрави,

0

О.о кофти за мен :) а може ли да ми пратиш линк къде да ги пращам аджеба тея домашни, защото където и да кликна се на практис май ми излизат ... 

0
а и не разбрах ... примерно пращам домашно на контест имам 100 точки и го пращам в срока ... послер решавам да пререша задачата обаче пак я пращам на конетст обаче след срока, но след като преди това съм пратил в срока и съм получил 100 точки ... тогава коя задача ми се зачита ? или просто да пращам на практис :)
0

а сега май видях че за програминг базикс е само практис ... няма контест компийт и такива неща ... ама не съм много сигурен все още така че някой ако знае ...

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

За basics няма значение просто трябва да ги предадеш и ще се зачетат.

Там няма compete.

0

Освен ако няма някакви промени но аз го карах скоро и беше така но за да бъдеш 100процента сигурен попитаи този които води лекциите.

0

да така ще направя днеска че съм онлайн форма ... ама се шашнах първоначално защото все пак исках да взема бонус точки за изпита ако има такива :)

0

Би трябвало да има при нас бяха 10 процента.

Което не е много но пак може да ти помогне.

0