Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GoShow avatar GoShow 595 Точки

Име за SoftUni

Здравейте, Колеги! Занимавайки се с последните 2 домашни от курса Team Work and Personal Skills, а именно CV и гавър-летъра ми хрумна (едва ли само на мен), че може би университета си има нужда от име. Защото и в двете (CV-то и летъра) написах студент в Software University. OK, но в края на краищата, ако чукнете и в Гугъл и там излизат и други резултати за подобни университети. Освен това, вярно е, че засега е само един, но може в някакъв момент и други хора да се пробват да направят подобни форми на обучения със същия статут на софтуерни университети. Затова предлагам, да му дадем име, като най-логично е да се кръсти на създателя си естествено, но може би той самия, а и други имат различни идеи или мнения. Какво мислите по въпроса?

Тагове:
10
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Пробвай с пълното име - "Software University Ltd" :)

Ако иде реч за име, по-скоро вместо "Софтуерен Университет Еди Кой си" е по-добре да се измисли някакво име от сорта на "Университет за Софтуерни не знам си какво и така нататък", което ще резултира до някаква не лоша абревиатура. Не че софтуерен университет не резултира до СУ, но вече СУ е станало нарицателно за Софийския.

3
03/09/2014 11:12:26
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Това също е идея!

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Срещал съм го по разни публикации като Софтуерен университет "Светлин Наков".

1
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Да, но ако е така според мен трябва да стои във всички <h1></h1> :) А във самия softuni.bg не е

1
03/09/2014 11:42:41
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Хм май аз досега съм бил в заблуждение, че името СофтУни се е наложило вече като доста подходящо!!!

6
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Aaa то преди още да отворят СофтУни, имаше предположения за названието - "Св. Наков" xD

18
03/09/2014 11:55:45
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Софтуерен Университет "Св. Наков" -това СВЕТИ Наков ли се чете :D:D:D

8
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Да xD

0
dentia avatar dentia 362 Точки

Аз наков го наричам "свети" от край време. До този момент не е възразил! smile

3
Karlie avatar Karlie 438 Точки

SUPPERB - Софтуерен Университет по Практическо Програмиране и Електроника за Реалния Бизнес или

Software University for Practical Programming and Electronics in Real Business

... примерно :)

12
03/09/2014 12:40:07
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Ще изчакам малко, но мисля, че си имаме Best Answer!!! Сега чакаме и ръководството да изкаже мнение по въпроса :)

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Остава си "Софтуерен университет". Това вече е добре разпознаваем бранд. Не може да се сменя.

3
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Супер е, само дето електроника много много не присъства ;) 

0
03/09/2014 19:41:10
quickben avatar quickben 966 Точки

Software University John Atanasoff :)

-1
Desso avatar Desso 146 Точки

Ами в CV-то можеш да го пишеш така: Наименование и адрес на учебното заведение: Софтуерен Университет, ул. "Васил Кънчев" 26, ...etc. Друго СофтУни на този адрес няма ;)

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Аз имам предложение за ново мото на СофтУни, вдъхновено от последния ни отборен проект. За да не спамя излишни теми във форума го поствам тук:

LOGIN TO YOUR CAREER. SoftUni

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.