Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Donchef avatar Donchef 1 Точки

Проблем с using System

Привет, колеги! 

Откакто започнах да пиша в C# .Net Core получавам някаква автоматична редакция от VS 2017, която не ми е ясно защо се получава. Съответно не мога да си пускам програмите, което не ми харесва. Моля, някой с по-голям опит да хвърли малко светлина на въпроса, защото губя страшно много време, а не мога да открия защо се получава. Прилагам и линк със снимка на прозореца:

https://imgur.com/a/qxLjD

Вероятно въпроса е аматьорски, но няма към кого да се обърна. Благодаря предварително! 

Тагове:
0
Programming Basics
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ctrl+shift+b или от менютата горе build и ще се оправи трябва да си изтегли dependancies просто

0
Donchef avatar Donchef 1 Точки

Натисках сигурно 20 пъти и не ще. Интересното е, че първия проект в солюшъна си работи, а останалите - не.

Пробвах да направя нов солюшън и там твоят метод работи. Май ще започна от начало.

https://imgur.com/a/QBS5w

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

оправи ли си кои проект да ти зарежда solution-a? :Д a иначе понякога се случва изтриваш го тоя и продължаваш напред. core ги прави тея проблеми.И на мен ми е криво да свикна но за с# фундаменталс искат да пишем на него и го правя.

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Нещо наистина е бъгаво при доста хора дава различни проблеми core.

Но като се получи някакъв такъв бъг правя нов проект и се оправя.

0
Angel_Kalinkov avatar Angel_Kalinkov 111 Точки

При мен е същото. С десния клавиш върху проекта и от контекстното меню -> Build

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.