Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dentia avatar dentia 362 Точки
По мой спомен, нямада да го бъде на подготвителното.
0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
До колкото разбрах аз ще има workshops за подготовка за изпита още и на подготвително ниво.
0
dentia avatar dentia 362 Точки
Хм, интересно. Кога се очаква да е това?
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Мен ми се върти в главата, че Наков каза, че трябва да вземем още няколко лекции, за да може да почнат да се правят някакви по-сложни неща, като играта снейк, или бесеница, но не знам до колко е така !
1
WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки
Дано на другите нива да има постоянно workshop-ове, защото само с лекции без упражнения сме за никъде!
0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Съгласен съм че много помагат! Просто ти можеш да търсиш в нета ако не знаеш нещо, но понякога не знаеш просто възможностите на езика.Примерно сега се сещам за тази задача от лекцията за DataTypes and Variables с въвеждането на рожденият ден от конзолата. Аз отначало тръгнах да я правя като въведеш рожден ден после правиш променлива за дата, за месец и за година после сравняваш поотделно всяко едно за да установиш на колко години си днес, а то се оказа че имало такава готова функция...
0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
Ако програмата е почти същата като в други академии както се предполага workshops ще има когато наближава време за изпит. През останалото време на лекции се правят демонстрации от лекторите, предоставя се кода от демотата както и обикновено остава време след лекцията да се остане за упражнения. Каквото остане обикновено сами си го решаваме като търсим в нета когато не можем нещо на направим и питаме тук, във форума ;)
0
slav_02bg avatar slav_02bg 11 Точки

Да дано има, защото мисля, че ще ни бъдат много полезни, можи би ще са през месец Април когато вече няма да имаме лекции, точно преди изпита:)))

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Може да се каже, че подготовката преди изпита ще е под формата на workshops.

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Да със сигруност ще има все пак ако вкараме малко логика , имаме 4 седмици по 2 лекции на седмица ,а темите които ще везмем са 6 , демек за първите 3 седмици. Послдните 2 лекции в седмицата 27.03 - 03.04  са предвидени за упражнения за изпита .

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.