Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SimeonStoykov avatar SimeonStoykov 114 Точки

Най-вероятно в най-скоро време ще получиш email. Кога кандидатства? Сигурно е било в последните дни, защото и аз тогава кандидатствах и вчера получих email, така че и твоя сигурно скоро ще пристигне.

0
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Ами 10 - 15 дни преди 30.08. Надявам се да дойде вече. laughing

0
SimeonStoykov avatar SimeonStoykov 114 Точки

Е не знам тогава защо се бави laughing Предположих, че си кандидатствал късно и че е заради това, ама явно не е така.

0
03/09/2014 22:27:27
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, Велислав! Мейлите бяха пратени още във вторник, 2 септември. На теб също сме пратили. Предполагам, че не си получил мейла, защото използваш услугите на mail.bg - много наши студенти са се оплаквали от същия проблем. Съветвам те да си създадеш акаунт в по-надежден mail provider като gmail.com. 

0
kiret0 avatar kiret0 6 Точки

Здравей,Колега моята поща е в mail.bg и email-a ми е в спам съобщенията, провери там ако си със същия email :)

0
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Да! В спам беше. Ще си направя акаунт в gmail. Благодаря за отговорите!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.