Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

peterkolev avatar peterkolev 6 Точки

Начин на предаване на 04. To Do List от HTML&CSS Overview в judge

Здравейте,

Вървя по-бавно. Съжлявам за това.

Как да предам двата файла  от задачата 04.То Do List  от HTML&CSS Overview в Judge?

Прбвах различни варианти - с общ .zip и поединично.

Дава ми следната грешка:

Compile time error.

Благодаря предварително.

 

 

 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
AlexZhelev avatar AlexZhelev 1 Точки

Здравейте , и аз имам същия проблем при предаване на същия файл , само тази задача ми остана да предам за да ми отвори следващите задачи на следващите лекции . Колега успя ли да разрешиш този проблем ?

0
peterkolev avatar peterkolev 6 Точки

Здравей,

 

Имах такъв проблем на друга задача след помощ във ФБ групата коригирах синтактични грешки(интервал в таг и неработещ линк към фавикон) и стана.

В тази задача сега си търся грешки.

Ако открия ще пиша.

Поздрави,

Петър

0
peterkolev avatar peterkolev 6 Точки

Здравей отново,

 

Синтактична грешка пак. Бях си объркал линка към .css файла.

Бях написал "_" вместо "-".

Виж от  ФБ групата:

Antonia Atanasova shared a link.

Yesterday at 14:24 · Sofia

https://github.com/antoniyaat/Web-Fundamentals
Здравейте, както обещах ви споделям решения на задачите досега. 
В папка HTML5&CSS3_January_2018 може да намерите решения на задачите от упражненията, които сме решавали в събота, а в папка HTML5_CSS3 може да намерите всички задачи от judge, включително от лаба и допълнителните задачи. След като изтича срока за домашните, ще качвам новите ресурси. Надявам се да ви бъдат полезни.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.