Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nbonev avatar Nbonev 5 Точки

Дата за поправителен изпит от курса Programming Fundamentals Януари 2018

Здравейте,

В момента съм в Шотландия и карам курса за Programming Fundamentals в онлайн форма на обучение. Дата на изпита 4 март е неудобна за мен и се интересувам дали мога да се явя на по-късна дата (на поправителния изпит, например) и ако да, някой знае ли датата за изпита. Тук трябва да се организираш от доста по-рано с билети и освобождаване от работа.

Благодаря ви предварително.

Тагове:
0
Programming Fundamentals 05/02/2018 20:29:06
nraevv avatar nraevv 1 Точки

Поправката е между 23-28 април и се заплаша 20 лв.

0
06/02/2018 16:07:21
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте Nbonev,

Ще има поправителна/повишителна сесия между 22-28 април, но датата все още не е финализирана. Заплаща се такса от 20 лв.

1
07/02/2018 10:54:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.