Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

shestakov avatar shestakov 0 Точки

Energy Loss

След финалите всички танцьори се връщат към регулярните си тренировки в залата. Всички тренират определен брой дни по определени часове. Да се изчисли колко средно енергия е останала неизхабена за всички тренировъчни дни като се има предвид че:

Четна тренировка и четни часове 68%   % изхабена енергия на човек 68 %

Нечетна тренировка и четни часове 49%      % изхабена енергия на човек 49 %

Четна тренировка и нечетни часове 65%          % изхабена енергия на човек 65 %

Нечетна тренировка и нечетни часове 30%         % изхабена енергия на човек 30 %

 

Вход От конзолата се четат поредица от числа, всяко на отделен ред:

1. N – брой тренировъчни дни – цяло число в интервала [0 … 31].

2. А – брой танцьори – цяло число в интервала [0 … 100].

За всеки тренировъчен ден се прочита на отделен ред:

 Часовете, които са тренирали – цяло число в интервала [0 … 12]. Изход Отпечатва се 1 ред в следния формат: АКО средния разход на енергия за тренировъчните дни е 50% или по - малко

 “They feel good! Energy left: {останала енергия}”. AКО средния разход на енергия за тренировъчните дни е над 50%  “They are wasted! Energy left: {останала енергия}”.

Toва е кода ми : https://pastebin.com/5idcUDvX
Издържа нулевите тестове,но джъдж ми дава само 20 %.Помагайте!

 

Тагове:
0
Programming Basics
denis.argatski avatar denis.argatski 25 Точки

На пръв поглед изпозваш само if което не е много подходящо крайната проверка else if замени го само с else.

https://pastebin.com/zSAQzH6q - преработих кода ви.

0
shestakov avatar shestakov 0 Точки

Просто бях дефинирал едната променлива с инт,вместо с дабъл.И от там се бъркаха изчисленията.Благодаря все пак!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.