Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dvdty avatar dvdty 497 Точки

Аз имам една идея. Примерите в условието не го покриват цялото (и не би логично да го правят).  

-1
vasildiavolo avatar vasildiavolo 12 Точки

Човече, като нещо не ти харесва, не си съгласен, не е задължително да си изказваш мнението. Можеш да не го четеш, гледаш или слушаш, още по-малко пък коментираш... и да не предаваш негативното си настроение и на другите. Не виждам на кого си полезен с коментара си?! Може би на програмисткото си его?! Благодаря :)

-1
09/02/2018 20:15:42
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Не съм казвал, че нещо не ми харесва. Ти зададе въпрос, и нали сме във форума, ти отговорих (:

0
09/02/2018 20:17:27
vasildiavolo avatar vasildiavolo 12 Точки

В такъв случай да ти обясня въпроса, защото по отговора ти съдя, че не си го разбрал: Питам къде ми е грешката в кода, която Judge отчита. Затова и съм постнал кода си. Ясно ми е, че в примерите няма как да сложат всички n броя тестове, които Judge прави, но когато нямам къде да видя какъв е грешния тест, какъв е входа, изхода, че да си намеря грешката, питам във форума. Защото очаквам някой по-знаещ и по-можещ от мен да ме ограмоти. Не съм тръгнал да си меря софтуни достойнството, а да търся помощ. Ако можеш да отговориш на този ми въпрос, ще бъда благодарен, иначе моля те подмини темата :)

0
EricDraven avatar EricDraven 275 Точки

Здравей, може да имаш случай когато числото е 1000, а на теб последното условие ти е <1000 или го направи <= или въобще го пропусни и напиши само else там, Успех!

1
10/02/2018 17:53:35
Ivelin_Dimitrov avatar Ivelin_Dimitrov 148 Точки

последният if трябва да е >= 800 или го направи просто else и хващаш 100/100, защото както ти е казал колегата ако условието ти е [1....1000]  което включва и  = 1000 тоест ако следваш условието трябва последната проверка да е за <= 1000 за да вкючиш и 1000. но и със >=800 си взимаш точките

0
10/02/2018 18:53:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.