Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SamuilKolev avatar SamuilKolev 0 Точки

ОНЛАЙН ПРАКТИЧЕСКИ ПРИЕМЕН ИЗПИТ Programming Basics with C# - януари 2018

Здравейте : ) !

Не живея в България и забелязах, че вече има онлайн изпит Programming Basics with C# - януари 2018.

Възникнаха ми няколко въпроса и ще съм благодарен ако някой успее, да ми отговори.

 

1. Мога ли, да се запиша на този или друг последващ (ако ще има такъв) изпит, за да повиша оценката си?

        1.1 Ако да, как?

2. Колко ще ми струва?

3. Получавам ли сертификат ако успехът ми е над 5.00?

4. По какъв начин ще се провежда изпитът?

        4.1 Ще има ли Live Stream?

5. Има ли някакви новости или неща, които не се сещам, да попитам?

        5.1 Нещо друго, което трябва, да знам?

 

Благодаря Ви предварително, за отделеното време :) !

0
Programming Basics
dvdty avatar dvdty 497 Точки

1. Можеш, има поправка

2. 50лв. ранно записване / 100лв. късно

3. Да

4. Live Stream на изпит? Не разбирам

0
drampet avatar drampet 9 Точки

Ако си записан в някоя менторска група,там ако имаш въпрос по време на изпита могат да ти отговорят.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет SamuilKolev,

1. Може да се запишете за този, като датата е 11 март. Предварително трябва да се свържете с колегите от администрацията, за да Ви позволят пакет на стойност 20 лв.

2. 20 лв.

3. Получавате официална грамота при оценка >= 5 

4. Изпитът се провежда изцяло онлайн. Ще имате указания.

4.1 Няма Live Stream

5. Не мисля 

Поздрави,

Митко

0
15/02/2018 09:06:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.