Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Кажи на първо време коя версия на програмата ползваш (предполагам най-новата, но все пак) и на каква операционна система си. Аз например имах доста ядове преди месец с уин 8.1 и VirtualBox, накрая просто сложих друга виртуалка.

0
rolendimion avatar rolendimion 33 Точки

Най-новата на VirtualBox и Windows 7.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

И при мен го имаше този проблем. Решението е следното:

1. Деинсталираш VB

2. Теглиш тази версия (4.3.15)

3.Инсталирваш я

4. НЕ СЪЗДАВАЙ НОВА ВИРТУАЛНА МАШИНА!!!

5. Отваряш папката където ти е Xubuntu от Наков.

6. Дясно копче на файла Xubuntu 14.04.vbox > Свойства (Properties) > махаш отметката от "Само за четене" (Read only)

7. Отваряш .vbox файла (ако ти иска програма го отваряш с Virtual Box)


Така се оправи всичко при мен. Ако има друго кажи да помагаме :)

1
rolendimion avatar rolendimion 33 Точки

Минах всички стъпки и накрая ми дава: Е_FAIL (0x80004005)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Махна ли тикчето на Read Only?

0
rolendimion avatar rolendimion 33 Точки

Да махнах го.

0
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

Колега, отиваш на Настройки->Система->Процесор->Отметка сложи на "Позволяване на PAE/NX". Сега, пробвай пак с инсталацията.
При мен, това реши проблема.
Упсех!

0
06/09/2014 19:57:11
rolendimion avatar rolendimion 33 Точки

Благодаря ти, направих го с vmware :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.