Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
mmalamov avatar mmalamov 12 Точки

Групово решаване на домашни за учещи онлайн

Здравейте,

аз съм за писан за онлайн обучение и нямам възможност, да се допитвам до асистентите за решаването на домашните и евентуално възникнати казуси, които не мога да реша. Също така не ми се иска през 2-3 задачи да задавам елементарни въпроси и да пиша ненужни теми във форума.

Ако има и други, които не могат на 100% да решават всичко и имат неясни неща по домашните, може да се разберем да решаваме заедно и да обменяме опит и знание. 

Възможна опция за групово решаване на домашните е skype call или Hangouts.

facebook: https://www.facebook.com/martin.malamov

Тагове:
RoYaL avatar RoYaL SoftUni Team Trainer 6883 Точки
Групово съботно кафе, например.. с лаптопи :) Като модерно общество :)))
1
vencinn avatar vencinn 0 Точки

Добра е идеята! Но аз искам само да добавя нещо свързано с online споделянето до което ще се естигне неизбежно(дано да бъркам). Трябва да се внимава с това какво се отваря и се преглежда, защото не всеки е отговорен относно споделяните файлове tongue-out

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1551 Точки

Всеки, който има някакви въпроси по домашните и материала - може да ме търси по скайп или фейс (има ги в профила ми). Когато съм на линия винаги ще отговарям. Не съм гуру, но съм ги минал вече нещата веднъж.

1
mmalamov avatar mmalamov 12 Точки

Супер радвам се че има кой да ни помогне!

Ще се свържа с всички, които коментираха да се разберем за съботно кафе или друга опция. :)

0
bobogdanova avatar bobogdanova 2 Точки

Здравейте на всички и аз съм онлайн.

И тъй като си троша глават сама по 3 часа за нещо елеменатрно понякога, би било супер да си правим такива срещи :))

Според мен е по-добре да сме на по-малки групи( незнам колко ще се съберем) за да не става лудницата по skype или hangouts.
Оставям скайп и FB и правим връзката :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=1665412688

2
dimitarnik avatar dimitarnik 93 Точки

Ако искате да направим някаква група направо там да си помагаме. Така можем да научим повече техники за решаване на една задача. 

Например:

SoftUniOnlineStudents

Ако някой има други идеи да каже.

0