Loading...
Vesso1980 avatar Vesso1980 486 Точки

Programming Fundamentals Exam

Здравейте колеги!

Искам да попитам как протича въпросният изпит. Във видеолекциите се казва, че има продължителност 6 часа от 9:00 - 15:00  и 4 задачи. Гледам също и в Judge  че изпитните задачи от миналите инстанции на курса са разделени на 2 части и са заделени по 3 часа за всяка част. Та въпросът ми е аз ако реша първите 2 задачи от чат 1 на изпита, примерно за 1 час, мога ли да премина директно към изпитна част 2 (задачи 3 и 4) или трябва да чакам да минат първите 3 часа? 

 

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Fundamentals Module
Jonislav avatar Jonislav 1 Точки

След почивката можеш да решаваш 3та и 4та задача 

0
SlavyanaChonovska avatar SlavyanaChonovska 48 Точки

Здравей,

Изпитът е разделен на 2 части от по 3 часа с почивка между тях (мисля че беше 30 минути). Вторите две задачи се качват в Judge едва след като е приключила първата част от изпита и почивката. Сиреч ако приключиш с първите 2 задачи по-рано отиваш да пиеш кафе и чакаш да стане време за втората част. :smiley

1
misho_dobrev avatar misho_dobrev 116 Точки

Така беше преди и при мен като го изкарах през лятото на 2017г., но мисля че се промениха нещата и сега целия изпит е за 6 часа като всеки ако иска почива за сметка на общото време от 6ч., с което разполага.

0
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

"Изпитът ще се проведе на 4-ти март от 9:00ч. сутринта.
Състои се от две части, всяка с продължителност от 3 часа. Между тях има 30 минути почивка."

Това го е писал лектор на модула.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.