Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TodorovP avatar TodorovP 177 Точки

Без да търся условието мога да посоча, че аз съм го разбрал така:

weight < 1

weight >= 1 && weight < 10

weight >= 10 && weight < 40

weight >= 40 && weight < 90

weight >= 90 && weight < 150

0
martin0124 avatar martin0124 6 Точки

Благодаря за бързият отговор така го бях направил в началото но пробвах различни неща проблема ми е в принтирането принтири ми отговора и от двете проверки моля за помощ ето и коригираният код така връща 50/100 не мога да разбера къде е проблема https://pastebin.com/M9rrUXti

0
26/02/2018 22:11:07
martin0124 avatar martin0124 6 Точки

Благодаря за решението, но искам да разбера аз къде бърках, чудя се защото този тип задачи са ми трудни, а след тях следват още по трудни на изпита така, че тези трябва да мога да ги правя до 11.03 благодаря

0
TodorovP avatar TodorovP 177 Точки

В това, което написах условията са 

weight < 1

weight >= 1 && weight < 10

weight >= 10 && weight < 40

weight >= 40 && weight < 90

weight >= 90 && weight < 150,

т.е. с логическо условие "и", а при теб е с "или".

Например едновременно при тарифа стандарт теглото трябва да е >= 1 и в същото време < 10, т.е. в интервала [1, 10).

 

0
26/02/2018 22:28:44
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.