Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kagoitanachi avatar kagoitanachi 1 Точки

Не говори , а действай!

Здравейте скъпи колеги. Казвам се Петко Иванов и бих искал да обърна внимание, на една тема на която попаднах днес "Заплащане , Гавра".

Така, както много колеги обясниха на господина , не " тапията" а знанията са важни в нашата работа. Ако на някой не му харесва заплатата сменя фирмата. Това е. Аз също нямам документ за "уеб" програмист но имам опит и проекти зад които да застана претендирайки за друго заплащане. Твърдо искам да заявя .... , Че софтуерният университет намери много работа на мои добри приятели за добри пари, но.... Те имаха проекти :) аз не съм учил в софтуерният университет (все още ) , но в бъдеще ще се запиша, но зная ефекта както казах " имам приятели които го завършиха ". В момента аз самият си сменям вида програмиране , ще се занимавам с 3D , и уча в АУЛА не защото софтуерният университет е лош , а защото за АУЛА нямам отзиви и искам да видя как ще ме научат.

Главно искам да кажа няколко важни неща, ще ги изброя.

 

1. СофтУни и АУЛА дават "начални знания" от там сами се развивате.

2.Програмист без проекти е като електротехник без отверка. Покажете си нивото на знания не с тапия а с проекти.

3. Всеки програмист сам си определя цената на знанията.

Аз бях уеб програмист във Варна и взимах 1000 до 1200 лв с бонусите за проекти на месец. Реших , че не ми дават за знанията и сега съм програмист в Бърно, Чехия.

4. Не обвинявайте никой за вашите слабости. ( Това което колегата е написал е слабост и не трябва да се предава а да мисли как да я преодолее).

 

Извинявам се колеги за голямото писане.

 

П.п. Програмист който знае всичко няма! Няма значение кой ще ви подаде ръка "СофтУни , АУЛА които и да е " всеки се развива индивидуалено и всичко става с добрата стара практика. Няма лош учител а лош учиник. Учете , развивайте се и само напред и нагоре! Единият ми приятел "бъкел не знаеше" точно СофтУни му даде старта , но той с упоритост и много проекти се разви много бързо пред очите ми. 

Успех!

 

Тагове:
4
Работа 06/03/2018 20:09:56
vkutov avatar vkutov 57 Точки

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.