Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

peter1998 avatar peter1998 5 Точки

SoftUni Karaoke Problem 2 Изпит по Proggraming Fundamentals

Приятели , немога да изкарам точките , а кода изглежда чудесно имам предвид 50/100 ми дава а немога да видя какво не е наред с кода 
Някой може ли да ми каже къде да се бутне за остатъка от точките ..https://pastebin.com/3U6Bk0Dh 
 

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/453#1 от тука е условието на 2рата задача от изпита 

0
C# Advanced
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

Проблемът е в печатането на резултатите накрая, като всъщност е доста объркано сортирането. Можеш да разгледаш как съм го направил в това решение

0
peter1998 avatar peter1998 5 Точки

100 от 100 , даам Сортирането явно не беше правилно макар ,че тестовете излизат ама , така става като строиш кода върху основата на примерите , като за начало 
Благодаря ти за познанията 
ХУБАВ ден!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.