Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

Защо не се се качват записите на цял екран?

Имам сериаозно затруднение да гледам видеата от курса. Този въпрос се породи от един друг: https://softuni.bg/forum/20373/kak-moga-da-vijdam-samo-ekrana-na-lektora-dokato-gledam-videoto 

Незнам дали това е практика, но мисля, че е напълно безумно да нямам възможност да гледам запис на видеоте на цял екран. Чесно казано съм доста афектиран и съм на границата да зарежа курса заради тази глупост.

 

 

Тагове:
1
Machine Learning 08/03/2018 07:30:10
dimo.ivanov avatar dimo.ivanov 35 Точки

Доколкото знам видеата със запис само от екрана на лектора се правят за back-up. Преди се качваха и двата варианта, но тази практика замря. Вариант е да помолите съответния лектор да качва и записа, който той прави, но обикновено с тези записи проблема пък е, че звукът е незадоволителен.

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Ок, но това не ми звучи като проблем, който е непреодолим. По скоро е най-субоптималното решение което може да съществува. Даже не мога да го повярвам.

0
magggie avatar magggie 19 Точки

Пробва ли да отвориш видеото във YouTube и да го гледаш на цял екран от там?

Има опция като цъкнеш с десен бутон.

 

0
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Оказа се, че невъзможността за показване на цял екран е дефект. Не е написано така, че да работи на Chromium browser, а аз използвам точно Chromium.

0
10/03/2018 22:18:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.