Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PreslavaPetrova avatar PreslavaPetrova 13 Точки

Курсов Проект - Feedback и въпроси относно предаването

 Здравейте!

Ще пиша и на колегите в групата, но предполагам, че тук и лекторът може да го види. :) Първият ми въпрос е следният: може ли в крайния проект в InVision да оставим ховъри от работните версии, макар и да не бъдат активни, свързани към други страници. Например ховъри за слайдери, такива за бутони, полета и т.н. Вторият ми въпрос е: ако направим само една страница респонсив да я качваме ли в InVision или да го прибавим само като psd файл. Имам много текстове и сегменти на отделните страници и не знам дали ще мога да довърша всичките респонсив (по изискване една е достатъчна).

Това е проектът ми. Ще се радвам, ако получа обратна връзка.
* Има една допълнителна страница за бутона за проверка на резултати :)

https://drive.google.com/open?id=1VXkA3z2PqiM0bge4bMkanyMLNExXuj4_

Благодаря предварително!

Успех и ползотворна работа на всички!

0
SoftUni Creative 10/03/2018 12:50:20
sasholipchev avatar sasholipchev 19 Точки

Ето тук отговор на твоя въпрос директно от лектора от лекцията :)
https://www.youtube.com/watch?v=9NF3AxvOf2k&t=8830s

0
PreslavaPetrova avatar PreslavaPetrova 13 Точки

Благодаря за отговора!

Мен повече ме притесняваше това за ховърите, но сега като преглежгдах лекциите го чух... Трябва да се изключат и да се добавят допълнително в InVision :)

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.