Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

Къде да кача ЛАБ-а?

Видях, че днес се е появи графа за качване на домашно към лекциата "Linear and Logistic Regression". Там ли трябва да кача ЛАБ-а? Не видях никакви домашни към лекцията. Има ли такива?

Искам да добава и един допълнителен въпрос: Какви са сроковете на QUIZ-а?

Тагове:
0
Machine Learning 11/03/2018 12:35:17
dim4o:
Темата е изчерпана и няма какво повече да се добави в конкретната ситуация.
aggeorgiev avatar aggeorgiev 326 Точки

Всички срокове са до края на курса. Лабовете се качват точно на мястото за което питаш.

Успех!

1
dim4o avatar dim4o 288 Точки

Благодаря за отговора!

Т.е. излиза, че домашното в този случай е ЛАБ-а?

Направих го ЛАБ-а и QUIZ-а, но просто не бях на 100% сигурен къде и кога да ги кача.

Относно QUIZ-а: Видях, че всеки въпрос си има submit, но няма submit на целия quiz. T.e. submit-ва се всеки въпрос(3 опита) и с това QUIZ-а е приключил. Така ли? Объркването ми и идва от това, че няма никъде индикатор, че съм приключил целия QUIZ. Това нормално ли е?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

да и на data science беше така,на всеки въпрос имаш по 3 опита,ако отговориш вярно ти се зачита ако сбъркаш 3 пъти този въпрос остава грешен. И домашните са ви лабс които се качват като зип и тн.И като мине оценяването на Данчо на сайта на на курса където е quiz-a може да видиш колко от тестовете са ти минали.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.