Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Visual Studio ПРОБЛЕМ

Здравейте, наложи ми се да преинсталирам операционната си система и съответно ми се налага да инсталирам Visual Studio.

Никога не съм мислил, че това ще ми е проблем до момента в който се появи следният проблем. Свалям си аз инсталационният файл както си му е реда от сайта на MS, но при опит да стартирам инсталацията ми се появява за няма и секунда прозорец от рода на "extracting files..." и изчезва. Пробвах отново да преинсталирам Windows, пробвах да изпълня файла като администратор, пробвах с многократни рестарти, но уви... Моля някой, по-компетентен от мен, да ми помогне с глупавото недоразумение и да ме ориентира как да го направя.

Тагове:
0
Programming Basics
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Никакъв успех с методите, които ми посочи. Други предложения?

0
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Хмм.. имам една идея (макар, че не е точно решение): можеш да пробваш в Visual Studio Code. Не съм работил с него, май не е толкова powerful колкото VS, но пък върши работа доколкото знам

0
inser7 avatar inser7 221 Точки

Колега здравей GoldenBoyBG ,

направих същите стъпки като колегата 

svetoslav_0 (при мен тръгва всичко от раз...........).......нещо не казваш,  или не споделядаш?!(дай екран на твойта грешка?)

.....виж какъв Windows ползваш-ако е хакнат,нормално да не ти се получават нещата!Ако си студент в SoftUni имаш достъп до доста неща които са безплатни)

0
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Използвам Windows свален от сайта на MS, а колкото до грешката, няма грешка! Стартирам инсталера, отваря се малко прозорче, нещо от сорта на "Extracting files..." за няма и секунда и всичко изчезва, няма отворен процес, няма нищо. Относно VS Code, пробвах да го инсталирам, става, но не знам как да го настроя така, че да пиша на C# и да компилирам с него.

0
dZf1aeA-nineinch79 avatar dZf1aeA-nineinch79 2 Точки

Аз имам една друга идея, не ми се е случвало досега такова нещо, но  дано да се получи така:

1. Правиш си чиста инсталация на Уиндоус, не Уин върху Уин.

2. Пробвай да си оправиш регистрите на системата.Ccleaner - например.

3. Теглиш си най-новата версия на програмата.

Успех.Дано да стане.

0
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Винаги правя нова инсталация, като форматирам дисковете, не е в това проблема. Но намерих решението! Бях пробвал да стартирам инсталера от Downlaods, Desktop, и т.н., но винаги от диск C:\. Преместих инсталера в D:\ и всичко тръгна като с магическа пръчка. Нямам представа на какво се дължи това. 

0
hristoico avatar hristoico 7 Точки

Хм, нещо се е "оцапало", не е нормално да не може да се стартира инсталатора от Downlods, Desktop и т.н. независимо че е от C:\. На твое място бих преинсталирал наново WIndows-а, но сваляш абсолютно всички Updates до днешна дата и чак тогава пробвай да инсталираш VS.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.