Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alek1339 avatar alek1339 57 Точки

Изграждане на сайтове

Здравейте. Искам да попитам няма ли достатъчно желаещои за варианта на ниво №2 "Изграждане на сайтове", защото явно няма да се провеждакакто беше по първоначален план. Малко е разочароващо ако е наистина така...

6
Въпроси за SoftUni
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз съм ЗА с двете ръце!!!

1
PlamenGrozdev avatar PlamenGrozdev 39 Точки

Аз също подкрепям идеята!!!

2
nikshi avatar nikshi 45 Точки

И аз съм ЗА !

2
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

И на мен ми се иска да се съберем достатъчно хора :) И аз съм за

0
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Напълно подкрепям идеята!

0
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Подкрепям идеята laughing

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

И аз подкрепям идеята, въпреки че едва ли нещо ще се промени smile

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Я разкажете каква е интригата с този курс Изграждане на сайтове, че нещо не мога да разбера. 

Доколкото знам един сайт се изгражда с HTML+CSS+JS+PHP(+бази данни). Ние всичките почти вече сме ги учили. Освен това материалите от двата фаст трак курса са напълно достъпни безплатно, а те покриват почти всичко по сайтаджийството.

За този курс който е в програмата в трето ниво ли говорите: Web development basics? Ако да, какъв е проблемът, че ще го учим 4 месеца по-късно?

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Говорим за ниво 2 (JavaScript Programming, JavaScript Applications, Photoshop, Search Engine Optimization (SEO), Website Development). Има доста разлика от JS Basics с JavaScript Programming и JavaScript Applications. Също щом не учим това, няма да имаме и такава професия... 
А за ниво 3, да и там е различно от това което ще учим сега...

Ние нека стигнем до ниво 2 а ще го мислим :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

За момента нямаме ресурс да подготвим още 4 курса, с преподаватели, зали, изпити, домашни, екипни проекти и т.н.

Някои от курсовете, например SEO и WordPress ще ги пуснем като fast track.

Първо трябва да решим проблема с недостига на учебни зали, обаче. Сегашната ала е запълнена почти на 100% в извънработно време, а в работно лекторите не могат да идват (това са външни експерти от фирмите).

1
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

А тези fast-track курсове ще влизат ли в цената на конкретното ниво , понеже в предната тема като попитахме , не видях да сте ни отговорили ( ако е така , искрено се извинявам че отново съм задал този въпрос).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.