Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
nikiman8888 avatar nikiman8888 6 Точки

Въпрос относно кандидатстване и изпит

Здравейте ,миналата година се бях записал в Programming Basics ,но не успях да се явя на изпита ,понеже съм в чужбина. Въпросът ми е ,трябва ли отново да се запиша за Basic-а,за да се явя на изпит или просто,мога да заплатя такса за да участвам. Другият ми въпрос е: забелязах че на Programming Basics 2018, 16-17 юни е написано че изпитът ще е online.Това значи ли ,че може и неприсъствено да се вземе изпит,online го тълкувам именно по този начин? Благодаря предварително.
0
Въпроси за SoftUni 20/03/2018 14:36:51
dkunev avatar dkunev SoftUni Team Moderator Forum Admin 512 Точки
Best Answer

Привет nikiman8888,

Виждам, че Вие сте записан за Programming Basics - декември 2016. Съветвам Ви да се запишете отново и да преминете курса с цел опресняване на знанията, тъй като има настъпили промени и със сигурност ще Ви е трудно ако желаете да продължите напред. Трябва отново да кандидатствате, като абсолютно всички изпити по Basics вече се провеждат онлайн. След като бъде активен пакет за плащане, ще е нужно да заплатите такса от 50/100 лв. в зависимост от това дали е "ранно" или "късно" плащане. Ако вече бяхте заплатили веднъж такса от 50/100 лв., таксата щеше да бъде 20 лв., като се явява поправителна/повишителна сесия.

Поздрави,

Митко

0
20/03/2018 17:00:04
Благодаря за информацията.Ще се запиша със сигурност,а самия онлайн изпит има ли някъде информация как протича.(как се получават задачи..).и какво е нужно за зачитане на резултата .
0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1266 Точки

дават ви 4 часа които започват да текат от момента в които влезеш в Judge инстанцията на изпита. имаш 6 задачи. А продължителноста на изпита е 36 часа но твоите 4 часа текат от момента в които вкараш кода които ви дават по е-mail. А задачата е както другите пускаш в judge  и виждаш колко правилно си я решил и така.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1266 Точки

от края на миналата година,приемните изпити са онлайн. Но всички други са присъствено. А по другата тема най-добре някои от модераторите да отговори или  се свържи с  академията по телефон или майл.Аз както ги разбирам нещата ако си платил таксата за изпит май сега това ти се води поправка и тя е 20лева.

0
Благодаря много,това е много добра новина
0