Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihailjawad avatar mihailjawad 0 Точки

Проблем в IntelliJ IDEA

Здравейте, когато напиша какъвто и да е код в който примерно трябва да въведа някаква стойност, примерно съм направил калкулатор и искам да въведа 2 числа в конзолата, е, това е невъзможно, не ми дава изобщо да пиша там.

Някой има ли този проблем, аз ли нещо не правя както трябва?

Благодаря предварително!.

0
Programming Basics
TonyTroev avatar TonyTroev 26 Точки

Може ли малко по-конкретно да опишеш проблема, нпример да приложиш някаква снимка на проблема?

0
mihailjawad avatar mihailjawad 0 Точки

https://photos.google.com/photo/AF1QipNtmAyMTYzzlBkMsohvDr_rBzjVMWLjAz0vwXhY

Не ми дава да кликна там, ако го направя сякаш нищо не е станало, сякаш просто не отчита мишката там.

0
26/03/2018 02:16:41
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Подчертава ли ти по някакъв начин кода?

 

0
25/03/2018 23:30:58
mihailjawad avatar mihailjawad 0 Точки

нищо не ми подчертава, като кликна също нищо не става 

https://photos.google.com/photo/AF1QipNtmAyMTYzzlBkMsohvDr_rBzjVMWLjAz0vwXhY

0
26/03/2018 02:16:52
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

тея снимки където си качил не се отварят дай някакъв нормален screenshot за да видим. от описанието ти имам чуство че си объркал кое къде отива и че полетата на калкулатора ти са immutable и затова не можеш да пишеш там 

0
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Според мен вместо да си играеш да търсиш грешката преинсталираи програмата ще стане за 20 мин.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.