Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Maksim01 avatar Maksim01 1 Точки

Създаване нов контролер при ползване на скелета

В заглавието липсва само обяснението, че става дума за PHP блога. Започнах си аз по скелета като пич - пусни сървъра и базата, отвори проекта с Open и т.н. И както всичко хубаво в този живот, това също свърши, когато стигнах до точка III, подточка 7. Имам инсталиран Симфони плъгин – специално проверих преди да пусна темата, но в менютата не ми се появява опцията за нов контролер. Опитах просто да направя файл в съответната папка, но той няма означение С пред себе си, а съвсем различно. И копиране не помага - новият се води съвсем различен дори да копираш и преименуваш някой контролер. Та не съм включил плъгинът към проекта ли, нещо друго ли пропускам? Как да го направя, ако не съм почнал от началото със задаване на Симфони проект?

Тагове:
Maksim01:
Проблемът е решен!
sapa73 avatar sapa73 3 Точки

десен бутон на папка котролер/нов и най отдолу имаш избор на контролер

 

0
Maksim01 avatar Maksim01 1 Точки

На вълкът врата му е дебел... Открих отговора сам.

0
04/04/2018 15:31:33
sapa73 avatar sapa73 3 Точки

трябва да разрешиш използване на плъгините Fail/Settings/Languages/Sympfony Enable plugin for this project .Успех

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.