Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GerganaTsirkova avatar GerganaTsirkova 17 Точки

Rage quit

Здравейте, колеги! На следната задача  https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/447#2  получавам 80/100 като тестовете, които не ми излизат са часовници. Някой знае ли коя от операциите ме бави за да си оптимизирам кода?

Това е моето решение: https://pastebin.com/4RpP1akX

Тагове:
0
Programming Fundamentals 09/04/2018 23:28:42
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Спред мен е от самия Judge проблема. Сега пускам решение дето преди ми е давало 100/100 с 0.1-0.2 време сега дава почти 0.4

0
10/04/2018 09:28:02
bobby_borisov avatar bobby_borisov 0 Точки

на мен пък ми дава compile error .. а локално всичко бачка :D някой да е имал същия проблем?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

без да покажеш код няма как да се ориентираме има много варианти да ти дава тази грешка/проблем

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

кода е ок,нямаш някакъв botttleneck  колегата го е казал. Правят някакви промени по Judge и вероятно е от това. На нашата последна лекция преди великден точно това пак се коментира че правят разни промени и по някои задачи и тн. се налага да се променят тестовете и времето.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.