Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

desislavamp avatar desislavamp 0 Точки

UI Design - оценки

Здрвейте,все още чакам оценката от курса по UI Design.Имате ли информация кога горе долу ще си получим оценките.Благодаря :)

Тагове:
0
SoftUni Creative
MariyanaSokolova avatar MariyanaSokolova 14 Точки

Казаха до седмица и половина

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет desislavamp ,

До началото на другата седмица, ще се визуализират в профила Ви :)

Поздрави,

0
iatanasova avatar iatanasova 1 Точки

Здравейте, 

Качени ли са вече резултатите? Тъй като вече е края на седмицата, но в профила ми няма промяна.

0
forttuna avatar forttuna 38 Точки

Мина и началото на следващата седмица, Стана вече крайно несериозно. Трети пореден курс е към края си, а оценки няма още от UI Design. Това буди съмнение и в качеството на самото обучение...

 

1
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте iatanasova,

Колегите ме информираха, че има малко забавяне и ще бъдат качени до 1-2 май. Съжаляваме за причиненото неудобство.

Поздрави и успех,

Митко

0
DaskalAlex avatar DaskalAlex 14 Точки

Привет,

Резултатите за UI ще бъдат налични до средата на следващата седмиц (10.03). Георги Балинов полага изключително много усилия да отдели време за рецензия на всеки един, а проектите са над четиристотин. Благодаря за търпението и разбирането!

Поздрави,

Александър Иванов 

0
georgi.v.tashev avatar georgi.v.tashev 0 Точки

Здравейте,

Тъй като оценките вече са налице, и повечето колеги имат коментари към работата си, аз за съжаление нямам.. дали не е проблем в системата или пропуснато? 

Благодаря предварително!

 

 

0
slavibonchev avatar slavibonchev 1 Точки

И аз съм от отбор:" Нямащи" ...........

 

0
twwinklle avatar twwinklle 1 Точки

И аз все още нямам оценка :) Какъв е новият срок?

0
DaskalAlex avatar DaskalAlex 14 Точки

Привет,

Моля, изпратете мейл с потребителско име и проекта на alexander@softuni.bg.

Поздрави,

Алекс И

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.