Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Maksim01 avatar Maksim01 1 Точки

Каква е причината за това съобщение?

Пускам направения от мен калкулатор на Си Шарп и воала:

HTTP Error 502.5 - Process Failure

Common causes of this issue:

  • The application process failed to start
  • The application process started but then stopped
  • The application process started but failed to listen on the configured port

В допълнение Visual Studio казва следното:

The library hostfxr.dll was found, but loading it from C:\Program Files\dotnet\host\fxr\2.0.6\hostfxr.dll failed

Почти цял ден рових из Гугъл и пробвах различни "лекове" на този проблем, но май е време да видя какво можете да кажете вие. Ако е от значение, проектът ми е на диск Д, а не на С. Не знам дали може да е свързано някак с проблема.

0
Fundamentals Module
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

изгърмяла ти е библиотеката честно казано build,rebuild да инициализираш отново проекта. или в краен случай правиш нов проект прехвърляш кода и се радваш :Д и толкова.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.