Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

adwas avatar adwas 1 Точки

След Tech Module?

Здравейте,

по ред причини няма да мога да запиша професионален модул през май, ще имам възможност чак септември (нали?). Грабна ми окото C# Fundamentals. Тъй като знам, че някой модули (като DB например) не е добра идея да се записват преди други, исках да попитам дали C# Fundamentals би било добър избор за след Tech Module. Благодаря предварително! 

Тагове:
0
Programming Fundamentals
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ами след tech модула следващото е някои от професионалните. дали ще е с# или каквото решиш,въпрос на интереси. А иначе за другите курсове че не било добре да се карат,зависи ако ти се учи малко повече или знаеш някои неща и с тях може да се оправиш реда е препоръчителен но не задължителен.

0
adwas avatar adwas 1 Точки

Добре де, да кажем, че искам да хвана C#, добра идея ли е да започна с C# Fundamentals :D

0
k.sevov avatar k.sevov 1077 Точки

Да, това ти е най-добрият вариант за след Tech модула, ако си си избрал да учиш C#. В програмата виждам, че го има през септември, така че това бих записал на твое място. 

0
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

C# Fundamentals със сигурност е добра стъпка след Тек модула. Като гледам програмата на курса, има важни за един програмист умения за усвояване, както и въвеждане в ООП-то, което е ключово да се знае ако искаш да се занимаваш с ООП език, какъвто е C#.

0
trepacha123 avatar trepacha123 47 Точки

Аз бих записал JS Core, защото според мен е малко по - лек от останалите на c#, а пък ще ти трябва и впоследствие. След като го минеш, през септември запиши c# advanced.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

на неговото ниво за какво му е js core? при положение че тепърва е свикнал с един синтаксис,ако иска js и бързо да си търси работа като фронтенд ок..Но иначе js core.. da учи нов език е малко безмислено...и после пак да се връща на с#

0
trepacha123 avatar trepacha123 47 Точки

Защото за всеки език ще му трябва JS Core, независимо дали иска, или не.

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

айде дд не  говорим празни приказки? значи js core ако искаш да се занимаваш с уеб ок. но ако отидеш и правиш някакви софтуери за самолети ли коли? за какво ти е js? А и реално е много по - лесно да прехвърлиш от един език на друг след като овладееш основите и ооп. Преди това е мазало в главата.А ако не се справя и човека с материала е до там. И това ти го казвам с опит. Карах data science курса тук в Софтуни и ми трябваше 1 седмица да превключа на новия език,просто синтаксис и кое как работи точно. Човека трябва да си прецени с какво иска да се занимава това е истината.

0
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Привет adwas,

Имате възможност да запишете през септември, не се притеснявайте. Може би най-добрият избор за продължаване след Tech Module е C# Fundamentals, ако желаете да се занимавате със C# професията. 

0
mario.d.k avatar mario.d.k 0 Точки

Чудя се защо след  Tech Module няма C# Fundamentals, който е най-добрият избор? Защо СофтУни предалага на доста голяма група студенти да продължат със C# DB Fundamentals,  или C# Web, или JS Core, но не и с "най-добрият избор" C# Fundamentals? Дали пък не ни предлагат да си починем през лятото и да продължим през септември? 

Моля, споделете с какво ще продължите, ако евентуално искате да използвате следващите 4 месеца!!! - обръщам се към завършилите Tech Module разбира се.

0
24/04/2018 09:18:01
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

колега и аз го имах този проблем като вас, нашия тех модул свърши август,а с# fundamentals започна януари тази година тъкмо го свършихме,но нищо не ви пречи през това време,да изкарате например db първата част,или някои front end или да учите от други места.А реално изкарах дб първата част,и после записах един от свободните курсове за data science. Не съм спирал да уча или да кодя,това е важното а как ще изкарате лятото е друг въпрос в почивка или в кодене всеки си решава. Но време има за всичко.js core също е добър избор ще се докоснете до нещата които сте учили досега но чрез скриптиран език,отначало е малко объркващо но после е забавно,и помага да разбереш много неща. Миналия септември като се сблъсках с python в data science една седмица се чудех какво ми се случва после всичко беше ок.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.