Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
ucko0o avatar ucko0o 3 Точки

PHP Свързване на форма Бази данни

Здравейте, някой може ли да ми помогне с PHP ?

Имам изключително бегли познания , а утре имам изпит

задачата ще е създаване на Log-In форма и свързването и с База Данни.

Ако някой може да ми даде подобен код по възможност с някакво обяснение ще съм

изключително доволен

Благодаря Предварително !!

Тагове:
-1
PHP Web Development Basics
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Ами тези лекции не се провеждат напразно, отвори ги и учи кое как става, дори сега някой да ти даде кода наготово няма да разбереш нищо. Аз ти предлагам, ако изпита ти е на този материал, който казваш, изобщо да не се явяваш за да не се излагаш. Без труд нищо не става!

0

е нека не се оправдавам .. не става въпрос за SoftUni все пак да кажа , а за друг изпит от университета ми , който ми се налага да го взема утре, а последно време се трудя за още няколко изпита и просто нямах физическа възможност да се подготвя и за PHP , затова реших да попитам за помощ тук. Мерси за съвета все пак и успех.

-1
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Благодаря! Но това не е форум за взаимопомощ, а за студени/курсанти в SoftUni.

В интернет има достатъчно информация и примери за това, което търсиш. Положи поне малко усилия в търсенето, след като не си положил в ученето.

0

И тук съм курсант (Program Basics). Нищо не ми коства да попитам, не задължавам никого да ми помага :)

Разбирам ,че аз съм си виновен ,че не зададох първоначалния призив за помощ добре и той предизвиква подобни на твоята реакции от хората , които са видяли молбата, но това да съдиш за един човек от 1 коментар какъв е колко се е трудил и така нататък е доста повърхностно изпълнение .Форума е създаден с добронамерени и креативни мотиви така ,че няма смисъл да пиша повече , но издразни ме ;)

-1
vkutov avatar vkutov 57 Точки

Потърси в интернет, поне ще си харесаш сайт в който да се ровиш

0
1