Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

perov93 avatar perov93 0 Точки

АБВ - Моля за помощ, трябва да разбия паролата си за АБВ

Моя позната използва АБВ, и в един момент, не може да влязе с потребителското име и паролата, която не е сменяала. Като опитам чрез тайните и  въпроси, ми казва, че данните са невалидни.

Свързах се с support-a на АБВ, но те ми казаха, че няма как да ми дадат подобно информация. Акаунта е свързан, с други профили и е много важен. 

Готов съм да предложа за възнаграждение.

АБВ, им предложих да сравним лични данни по лична карта, но те отказват!

НЕ СЕ ОПИТВАМ ДА ХАКНА НИКОГО!

Тагове:
-2
Общи приказки
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Затова не се ползва abv, mail.bg и другите crappy мейл провайдери, които ако стане нещо, не можеш да си рековернеш акаунта.

Пий една студена вода и си помисли дали ще ползваш abv и занататък.

 

0
perov93 avatar perov93 0 Точки

Разбирам, но няма начин да няма начин. Девойката си е наумила че трябва да използва АБВ, и не може да разбере разликите.

Така че е готова да плати за тази услуга!

-1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

То ако ставаше толкова лесно :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.