Loading...
Nnavi avatar Nnavi 2 Точки

И аз изкарах успешно изпита "Programming basics" и не мога да избера пакета Tech module от Избор на пакет. Отварят ми се само стари минали курсове. Крайният срок е до 3 май, моля Ви за удължаване на срока, защото не можем да си платим.

0
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

На имейл трябва да сте получили точен линк през който става заплащането, ако сте преминали Programming Basics.

0
Nnavi avatar Nnavi 2 Точки

Резултатите излязоха на 30 април следобед, не съм получавал имейл. Писах на администрацията, но заради почивния ден сигурно чак в сряда ще се разбере, а срока за записване е в четвъртък.  Защо се слагат толкова къси срокове - само 3 дни?

0
blazarow09 avatar blazarow09 2 Точки

Аз им писах вчера и ми казаха че за нас срока ще бъде удължен, няма да е само до 3ти. :)

 

0
Em0Enev avatar Em0Enev 5 Точки

Успешен прием в Софтуерен университет

×

 

Честито! Приети сте в СофтУни! ...

 

Това имам като съобщение от тях аз си взех приемния изпит още преди месец. Според мен изчакай до утре след обяд и ако не получиш мейл им звънни.

0
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Ето ви линк за предстоящия Tech-Module - https://softuni.bg/modules/19/tech-module.

Записването за него става по-долу в страницата от секцията.

КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША?

За да се запишете за модула, кликнете ТУК и следвайте стъпките. Записването се осъществява само след успешно извършено плащане.

0
01/05/2018 13:56:22
ceco2004 avatar ceco2004 20 Точки

Приема е три пъти годишно - 01, 05 и 09. Колегите които са завършили Program Basics през м. 02 е трябвало да чакат за приема който е този месец. Същото важи и за завършилите м. 03 и 04. При нас ( аз също съм от курса започнал м. 03) времето наистина се явява кратко, а и като в добавка линковете не са правилните.  Ако някой колега завършил Бейсикс в месеците преди нас чете, да сподели как се е записал / платил за Tech модула - чрез сайта, или чрез линк получен по мейла. 

Относно удължаването на сроковете - вярвам, че ще го направят АКО желаят, както удължиха срока за записване за изпита с цена 50лв. Лично аз силно се надявам да съдействат, за да влезем с Tech  през този месец, а не ни пратят във ваканция до следващият, който ще е чак септември. 

0
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Кои линкове не са правилни?

 

0
Labbii avatar Labbii 0 Точки

Аз звъннах вчера сутринта в СофтУни, жената беше много любезна и ми отговори, че трябва да очакваме и-мейли с допълнителни инструкций, как точно да се запишем за Tech и т.н. ( тъй, като днес е почивен ден, предполагам, че утре ще получим и-мейли). Отделно каза, че колегите и са запознати с това, и удължат срока за групата, която е започнала на 10 Март. Така, че остава да чакаме. Отделно спомена, че този срок от 03.05 е повече за хората, които искат да се запишат присъствено, за хората, които искат да се запишат Онлайн, ще е по-дълъг.

0
01/05/2018 15:09:14
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте,

Колегите днес изпратиха имейл с активно записване за Tech Module през май. Курсистите, които положиха Programming Basics през 28/29 април, нямаха възможност за избор на пакет, тъй като протоколите с оценките бяха готови на 30 април. Предвид факта, че 1.05 е почивен ден, днес беше заложено да Ви се позволят пакетите. Срокът за Вас ще е удължен, не се притеснявайте.

Поздрави,

Митко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.