Loading...
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Относно Продължаване на обучението в TECH MODULE

Здравейте,

Искам да попитам след като вече минах началното ниво в Пловдив, което беше на Java Script на какъв език продължава обучението - тъй като в София е на С# или Java. Трябва ли преди това да се запиша и на начални нива с тези езици?

Тагове:
0
Programming Basics
TodorovP avatar TodorovP 177 Точки

Доколкото разбирам продължава се на C# и не е необходимо да се повтаря началното ниво на този език.

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Programming Fundamentals се води на C# и не е нужно да си минал Programming Basics на C#. Ти можеш да си пишеш на друг език по време на курса, но всичко ще бъде показвано на C#.

0
iliyankuzev avatar iliyankuzev 0 Точки

А ако реша сега да се запиша първо за Programming Basic With C# остава ли ми валидна оценката от сегашния изпит за следващия Tech Module през септември?

0
AtanasovAtanas avatar AtanasovAtanas 414 Точки

Да, взима ти се най-високата оценка.

0
rodito0 avatar rodito0 3 Точки

Първите 2 лекции един вид преговор на ученото в Basics със С#. Обясняват много подробно именно защото има хора, които са програмирали само на друг език преди това.  

0
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Въпросът го зададох тъй като съм начинаещ и тепърва се сблъсквам с програмирането. Като разглеждам различните езици те си имат своите елементи. Наистина ако е нужно бих минал и основите със C#. Просто Вие като опитни специалисти ме посъветвайте дали реално ако предположим, че знанията ми започват с курса в Пловдив на Java Script ще мога да се справя с Tech Module сега или е по-добре и един Basic C#. Благодаря предварително и се извинявам ако въпросите ми ви се струват не на място.

0
rodito0 avatar rodito0 3 Точки

Логиката на задачите е една и съща, единствено начинът на запис е различен. Според мен няма смисъл да записваш Basics отново. Има още седмица до края на записването за Tech Module - през това време можеш да изгледаш видеата и да порешаваш задачи от C# Basics и да прецениш сам за себе си. Според мен бързо и лесно ще свикнеш с него, а и пак ще кажа, в първите 2 лекции от Tech модула лекторът обяснява буквално от нулата и минава през абсолютно всичко учено. :) 

0
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Много Благодаря за бързите отговори. Последен въпрос имам - мога ли едновременно с Tech Module да си запиша и онлайн един Basic C#?

0
Primaxm avatar Primaxm 5 Точки

Здравей

До колкото виждам ТехМодула е само един. По принцип задачите могат да се решават на различни езици, но лекторите го водят на c#. Съответно би било добре да изгледаш курса Programming Basics with C# /може да го намериш през търсачката на сайта :-)/. Материала от бейсикса е за максимум седмица учене и определено до началото на Тех модула може да бъде "изучен". Още повече, че същите неща си ги писал на JS през последните 2 месеца и логиките вече са ти ясни.

0
fakoneto avatar fakoneto 2 Точки

Супер. Започвам да ги преглеждам нещата. Лек ден!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.