Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
dentia avatar dentia 362 Точки

Пробва ли да натиснеш бутона upload file, след като си избрала архива?

0
design.angelova avatar design.angelova 69 Точки

Разбира се :))), също така и архива е в допустим размер.

0
Ex0HanZ avatar Ex0HanZ 14 Точки

Може би пробвай с друг браузър?

0
rosenrusev avatar rosenrusev 175 Точки

Здравей,

Аз имах същия проблем в началото. Зависи от скоростта на нета ти. Опитай, натисни уплоуда и изчакай ;)

Дано се получи. При мен стана втория път.

0
Nukem avatar Nukem 6 Точки

Аз направих 1-то домашно в два zip-a, единия project-a от VS, другия текстовата част със "съчиненията", upload-вам двата фила един след друг, но после като пробвам да download-вам ми дава само 1-я, другия се губи, отделно се чудех дали да пращам целия проект или да извадя кодовете на задачите в един txt филе!

1
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Получава се така защото системата е разработена да приема само един файл, в твоя случай разпознава последния изпратен файл за последно каченото домашно. Сложи си двата файла в един zip, rar, 7z   и след като ги ъплоуднеш заедно няма да имаш проблеми.

Успех! :)

0
G.Burlakova avatar G.Burlakova 36 Точки

Здравейте! Качих домашно, но като го сваля не ми дава, че е архив. Та искам да питам дали и при вас е така или аз не правя нещо както трябва. Ще може ли файлът ми да бъде отворен от проверяващите?

0
design.angelova avatar design.angelova 69 Точки

Здравейте,

Проблемът се разреши още на следващия ден, когато скоростта на интернета беше по-добра. Прикачването се случи дори доста бързо. Благодаря на всички за отговорите. Успех с домашните.

0