Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milenmilen avatar milenmilen 0 Точки

Курс C++ Fundamentals Май 2018

Въпроса ми е най-вече към Жоро - карах курса зимата, но нямах възможност да го докарам докрая и да се явя на изпит. Сегашната версия ще се различава ли от тази зимната, защото бих могъл да говоря със СофтУни да се явя само на изпит към летния курс? Но ако ще има разлика в материала и задачите които ще се решават на курса сега, ще ми се наложи да запиша целия курс.

Тагове:
0
C++ Fundamentals
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Здравей,

Извинявай за забавения отговор, чак сега ти видях въпроса. Материалите ще са същите, да, даже мисля, че от СофтУни пратиха наскоро имейл с предложение за записване само за изпит.

Поздрави,

Жоро

0
milenmilen avatar milenmilen 0 Точки

Здравей, записах се само за изпит. Следващия ми върпос е как седят нещата с JA и другите неща, които носят допълнителни точки към изпита?

0
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

За тази част не съм сигурен честно казано, трябва да питаме СофтУни. Най-правилно ми звучи да получиш същите точки за JA и домашни като от миналия курс - ти се записваш за поправка на изпита, не на резултата от целия курс, а предвид че изпитът дава висок процент от резултата на курса можеш да изкараш сертификат независимо от това какво си имал на домашните. Също и някои задачи ще съвпадат (особено по домашните на всяка лекция), така че няма да е съвсем честно спрямо текущите курсисти.

Ще пиша на СофтУни да ги питам какво мислят по въпроса.

0
MartinBG avatar MartinBG 4803 Точки

Наскоро се явих на повишителен изпит към друг отворен курс в СофтУни и се оказа, че точките от домашни и други бонуси към предишни издания на курса не се зачитат, т.е. само точките, които изкараш на изпита участват в образуването на крайната оценка. Не питах защо са решили така, но най-вероятно е по "технически причини", заради липса на ресурс/желание да се проверяват и отчитат тези бонуси от един курс към изпита за друг.

1
Jovanna avatar Jovanna 186 Точки

Здравейте,

презаписах този курс и ми разрешиха ваучер с 50% отстъпка. Пак нямам достъп до изпращане на домашни, но им писах и очаквам да разрешат, все пак влияят на крайния резултат от изпита. 

п.с.: Жоро дава сериозни задачи, не подценявайте всяка + точка :-)  !!!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.