Loading...
TeMePyT avatar TeMePyT 142 Точки

И аз се чудех същото. А и e-mail с лицензите още не е пращан. Виждам че вече имам студентски акаунт към профила ми в Microsoft, но докато не пратят студентските пощи нямам достъп.

0
rado8506 avatar rado8506 7 Точки

Вчера им писах. Отговориха, че днес ще пратят мейли с информация за групите. Записването за група ще е активно до 10 часа в понеделник 14 май.

1
ZhPetkov avatar ZhPetkov 45 Точки

Аз видях, че само Ален е записан, като преподавател към курса. Да не би да са по-малко хората този път smiley

0
blazarow09 avatar blazarow09 2 Точки

Явно няма да пратят мейли днес.

0
hristopanev avatar hristopanev 23 Точки

И аз вчера им писах. И ми отговориха, че днес ще получа емайл. Та се чуедех дали някой е получил, но явно не :) и утре е ден :)

 

0
EmanuilNikolov avatar EmanuilNikolov 33 Точки

Получихте ли имейли?

0
TeMePyT avatar TeMePyT 142 Точки

Няколко, че съм получил некфи милиони наследство, да съм си прател личните данни да ми го преведат по сметката +500$ за такси. Също така 2-3 от Twitch стриймъри, които следвам. И това е :)

0
GoldenBoyBG avatar GoldenBoyBG 26 Точки

Получих имейл, който ме приканва да избера група, но не и такъв с информация за лицензите и т.н.

0
rado8506 avatar rado8506 7 Точки

Току що получих мейл. Записването е до 11 часа в понеделник.

0
blazarow09 avatar blazarow09 2 Точки

Да и аз получих, ама в имейла пишеше, че лекциите ще са понеделник, вторник, четвъртък и петък, а тук в понеделник, вторник, сряда и четвъртък. На кое да се вярва ?

0
Ivan_G_Popov1 avatar Ivan_G_Popov1 21 Точки

За "онлайнерите" записването в определена група освен, че тя определя срока за домашните, значи ли това, че не може да гледаме видеата на другият лектор  ако го сметнем за "по-добър"?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

може да гледаш което искаш видео.важи само за домашните да знаете в коя група сте за да не изпускате сроковете си.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.