Loading...
RusHrus avatar RusHrus 4 Точки

Въпрос по домашно - 10. Logs Aggregator от Fundamentals of Programming - март 2018

Здравейте , досега не съм имал проблем с предишните задачи , но конкретно тази не минава в джъджа. Дава ми 40/100 като другите 60 са Incorrect answer. Не знам какво пропускам , прочетох няколко пъти условието и часта със сортирането я спазвам. Програмата се придържа в лимитите за време и памет. Единственото по различно е че ползвам един прост клас и лист от него.

Задачата : тук (10та задача)

Моето решение : тук

Quake3 avatar Quake3 546 Точки
Best Answer

Здравей, пробвай с:

7
192.168.0.11 peter 33
10.10.17.35 peter 30
10.10.17.34 peter 120
10.10.17.34 peter 120
212.50.118.81 alex 46
212.50.118.81 alex 4
10.10.17.33 alex 12

и ще видиш, че в изхода, няма алекс. Това е така, защото - след като веднъж alreadyExistsUser стане true, повече никога няма да стане false. Едно решение би било: още преди първия foreach loop да присвоиш false на alreadyExistsUser .

 

0
12/05/2018 23:09:38
RusHrus avatar RusHrus 4 Точки

Ох леле , май 8 часа нонстоп не ми се е отразило добре frownlaugh. Решавах наред и в предните задачи пак ползвам такава булева за същата работа. Забравил съм да я ресетвам , мерси че ми намерихте грешката.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.