Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

minchopetrov avatar minchopetrov 0 Точки

Не мога да стартитам проект

  Здравейте!

Имам проблем проблем с приложението IntelliJ Idea. Когато се опитвам да стартирам програма ми дава грешка и изписва "project SDK  is not defined ". Също, когато се пробвах да създам  проект, приложението ми поиска JDK, но има само 64-bit версии, а аз имам 32-bit.

Може ли да се оправи проблема или някак да се изтегли JDK 32-bit version?

 

Тагове:
0
Programming Basics 13/05/2018 15:03:13
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки
Best Answer

Тук е описано подробно как се правят нещата. Имай предвид, че x64 е 64-битовата версия, а x86 e 32-битовата. За да видиш колко битова е операционната ти система проверяваш на Control Panel --> System and Security --> System и търсиш какво пише на "System type:"

0
minchopetrov avatar minchopetrov 0 Точки

Много благодаря! Ще пробвам

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.