Loading...
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

C# Basics - Как и къде се оценяват домашните?

Готов съм с първото домашно.

Въпросът ми е - как/къде ще видя работи на другите за оценяване? Къде ще видя коментари за моята работа?

http://i1025.photobucket.com/albums/y319/boklucha/hw1_zpsedeed969.jpg

Тагове:
0
Programming Basics 14/09/2014 20:39:50
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравеи колега.

Мисля че след изтичането на срока за качване на домашното, имаш право да свалиш домашно на колега за проверка и оценка.

Твоето домашно също ще бъде оценено от някого :)

 

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

След изтичане на срока за предаване на домашните, ще ви се отключи проверката. Всичко е на едно място в профила на курса - предпоследната колона - Оценяване на домашни - там ще има опция да оцениш домашно, както и да видиш оценките на твоите домашни.

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Ще ти излезе съобщение горе при името че еди кое си твое домашно е било оценено.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Мда, прав си че направиха такава функционалност и се получава събщение при камбанката горе.

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Едно допълнение преди да си качите задчите. Те се правят анонимно проверяващия не знае кой проверява, както и проверявания не знае кой го проверява. Така, че ако искат да пишете някъде името си като 5-та задача например не си пишете истинските имена. :)

1
Alekscho85 avatar Alekscho85 13 Точки

Някой има ли идея колко домашни трябва да оценим. До тук сЪм получил само една оценка а ми излиза че мога да сваля и да оценя още?

0
04/10/2014 17:15:42
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Колкото повече по-добре. Но мисля че за да ти дадът бонус от провертка на домашни, беше минимум 3 проверени със коректен feedback. Може и да е променено това. 
Но идеята е да видите домашните на вашите колеги и да научите как определен проблем може да се реши и по други начини. 

2
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

и се пише оЦеним, а не оТЦеним, сЪм - сАм wink

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.