Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Здрасти, възможно е да отнесеш малко критика, тъй като ние няма как да знаем за коя задача става въпрос... Дай условието и евентуално частично твое решение, за да може аз (или друг колега) да дадем насоки, напътствия, бихме могли да "поправим" твоето решение и т.н. Без условие обаче, няма как :)

0
ZaxariStanev avatar ZaxariStanev -3 Точки

0
21/05/2018 22:38:34
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

е това не е нищо особено казали са ти двуцифрени значи пускаш си  два цикъла от 10 до 100 и правиш  нужните проверки и след това или изписваш или записваш някъде резултата примерно бих го направил : да приемем че имаш 11 на външния цикъла и на вътрешния си примерно на 23 тоест m=11 n=23 трябва да провервиш дали

11*23 е равно на 11 *32 както е по условие като размениш местата на числата в числата а =11 b=32. 

Kak ще направиш проверката аз лично бих направил числата стринг от там на charArray и reverse нещо от сорта на  char[]changeNumberValue=m.ToString().ToCharArray().; като общо взето магията е тук :Д

Array.Reverse(changeNumber)  и  int a=int.Parse(changeNumberValue.ToString()); нещо такова в 2 през ноща не ми се рови синтаксис но ще е нещо близко. И след това една bool проверка  bool areEven=m*n=a*b; и ако е вярно правиш там нещо си и толкова.

другия вариант да делиш m и n  по отделно на 10 и така да вземеш съставните им части и да ги обърнеш ама ще стане с едни проверки едно чудо пак е възможно ама е малко повече играчка .

0
22/05/2018 02:24:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.